Energetická automasáž pro regeneraci a omlazení organizmu

 

ZRUŠENO DO ODVOLÁNÍ

z důvodu opatření proti šíření infekce COVID 19


Účelem této automasáže je vyrovnání mužské (jang) a ženské (jin) energie, čímž se otevírají energetické kanály a dochází ke správnému a potřebnému rozložení energie v těle.
Délka automasáže je přibližně 50 – 60 minut a organizmus se během této doby 
příjemně osvěží a zregeneruje. Naučíte se při ní naslouchat svému tělu a koncentrovat svou mysl na konkrétní části svého těla.
K automasáži je vhodné mít pohodlný oděv a menší ručník pod nohy, neboť cvičíme v sedě bosi. Samozřejmostí je snaha udělat něco prospěšného pro své tělo, které se vám odmění tím, že se po automasáži budete cítit lépe.

Pravidelně se k automasáži scházíme každý čtvrtek v 15.00 hod. v čekárně 
ortopedie, lépe je se předem domluvit na tel. č. 603147399 nebo 603147400. Možné je i 
individuální cvičení.
 
 
Fotografie byla pořízena na kurzu Borise Tichanovského "Cesta do hlubin podvědomí a změna špatných programů v našem životě." (na fotografii B. Tichanovský a Š. Černá)

Boris Tichanovský, známý ruský léčitel a chiropraktik, již 26 let pořádá a vede různé ozdravné kurzy, např. kurz na páteř a klouby, obnovu zraku, formování postavy, programování podvědomí a také kurz na regeneraci a omlazení organizmu.

Automasáž, která se praktikuje na tomto kurzu, si můžete přijít vyzkoušet každý čtvrtek od 15.00. Cvičíme v čekárně ortopedické ambulance, informace jsou uvedeny výše.

Těší se na vás Šárka Černá, absolventka kurzů Borise Tichanovského.